انجمن علمی دانشجویی- اخبار
اعلام حوزه‌های رقابتی "ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت"

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1395/12/25 | 

حوزه‌های رقابتی ششمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت اعلام شد.

جشنواره حرکت، بزرگترین رویداد علمی دانشجویی سراسر کشور می‌باشد که هر ساله با شرکت جمع کثیری از انجمن‌های علمی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌گردد. همچنین جهت انتخاب برترین انجمن‌های علمی دانشگاه علم و صنعت در حوزه‌های گوناگون، هر ساله این جشنواره در مرحله دانشگاهی برگزار می‌گردد که در نهایت انجمن‌های برتر جواز حضور در جشنواره ملی حرکت را دریافت خواهند نمود.


✅ به گزارش کمیته مستندسازی دفتر مرکزی انجمن‌های علمی؛ دکتر سعادتجو (دبیر کل انجمن های علمی دانشگاه) حوزه‌های رقابتیِ 23 گانه‌ی ششمین جشنواره حرکت این دانشگاه را اعلام نمود.

✅ وی با اشاره به اینکه این جشنواره در هفته سوم اردیبهشت ماه سال 1396، در روز های دوشنبه و سه‌شنبه و با شرکت 15 انجمن علمی برگزار خواهدشد؛ نوید برگزاری متفاوت‌ترین جشنواره حرکت این دانشگاه در ششمین دوره خود را داد.

✅ وی همچنین با اعلام اینکه وزارت علوم در دهمین دوره برگزاری جشنواره ملی حرکت تغییراتی در برخی از شاخص‌های داوری اعمال کرده و همچنین علاوه بر آن طی جلساتی که دفتر مرکزی انجمن‌های علمی به عنوان شورای سیاست‌گذاری جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت برگزار نمود، در نهایت تصمیم بر آن شد که با هدف پوشش حداکثری تمامی ابعاد فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه (به عنوان برترین دانشگاه صنعتی کشور در زمینه انجمن‌های علمی) تغییراتی در حوزه‌های رقابتیِ این دوره از جشنواره حرکت دانشگاهی صورت پذیرد.

✅ در ادامه دکتر سعادتجو به تشریح حوزه های 23 گانه این جشنواره پرداخت و گفت: 5 بخش کلی رقابتی شامل انجمن علمی فعال، انجمن علمی توانمند، انجمن علمی خلاق، فعالان موفق انجمن های علمی و انجمن علمی برگزیده پانزدهمین دوره انجمن‌های علمی در این جشنواره وجود دارد که هر کدام از این 5 بخش شامل حوزه‌های گوناگونی خواهند شد که در مجموع 23 حوزه رقابتی را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است که فایل ابلاغ شده به انجمن‌های علمی در خصوص دستورالعمل و آیین نامه ششمین جشنواره حرکت دانشگاهی، هم اکنون در کانال تلگرام دفتر مرکزی انجمن های علمی قرار داده شده‌است.

0

کانال تلگرام دفتر مرکزی انجمن‌های علمی

0

AWT IMAGE

0

نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی دانشجویی:
http://www.iust.ac.ir/find-62.7814.49123.fa.html
برگشت به اصل مطلب