[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
دفتر مرکزی انجمن‏های علمی::
فرمها و آئین‏نامه‏ها::
نشریات علمی::
اخبار::
گالری تصاویر::
سوالات متداول::
انجمن دانشکده‏ها::
کنفرانس‏ها و همایش‏ها::
تماس با ما::
تسهیلات ویژه::
::

AWT IMAGE

AWT IMAGE

جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
پيشنهاد شما در رابطه با مطالب نشريه علمي نگاه چيست؟
به بيان دستاوردهاي انجمن‏هاي علمي بپردازد.
به جمع آوري و نشر آخرين دست آوردهاي روز دنيا در زمينه هاي علمي بپردازد.
اخبار دانشگاه را منعكس سازد.
به بيان دستاوردهاي علمي اساتيد بپردازد.
به نقد و بررسي امور دانشجويان در زمينه علمي بپردازد.
   
..
:: برگزاری پنجمین دوره مسابقات دانشکده مواد و متالوژی ::
 | تاریخ ارسال: 1395/12/10 | 

AWT IMAGE     انجمن علمی مهندسی مواد در دوره پانزدهم در نظر دارد تا در ادامه‌ سنتی که در یازدهمین دوره از انجمن‌های علمی مهندسی مواد تحت عنوان "مسابقات دانشکده‌ای" در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و همچنین ایجاد فضایی رقابتی بین دانشجویان بنا نهاده شد، اقدام به برگزاری پنجمین دوره از این مسابقات نماید که در دو بخش سرامیک و متالورژی و همچنین در دو قسمت تئوری و عملی برای هر کدام از گرایش‌ها برگزار می‌گردد.

>
:: بازدید از اسکلت فلزی ::
 | تاریخ ارسال: 1395/12/9 | 

AWT IMAGE      با توجه به زلزله‌خیز بودن کشور ما، رویکرد و نگرشی جدید به تولید صنعتی و استاندارد اسکلت‌های ساختمانی پدید آمده است، زیرا این نوع ساختمان‌ها با طراحی خاص و اجرا به صورت صنعتی و مدرن، مقاومت شایانی در مقایسه با اسکلت‌های سنتی دارند. باتوجه به اهمیت این مبحث در رشته مهندسی عمران، انجمن علمی دانشکده عمران اقدام به برگزاری بازدید از اسکلت فلزی با حضور مهندس سیادت نژاد، چهارشنبه مورخ 11 اسفند خواهد نمود.

>
:: برگزاری کلاس «تکنیک‌های مؤثر در نشریات دانشجویی» ::
 | تاریخ ارسال: 1395/12/6 | 

AWT IMAGE     برای نشریات، سبک نگارش کلمات، تیتر، صفحه­آرایی و ... بسیار حیاتی و مهم می­باشد. جوامع علمی، از جمله دانشگاهیان، پویایی و تحرک خود را از جراید و نشریات علمی و پژوهشی دانشجویان اتخاذ می­کنند. لذا انجمن علمی ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران، برای آشنا­سازی هر­چه تمام­تر دانشجویان با چگونگی ایجاد کردن و ارتقاء سطح نشریات دانشجویی، تصمیم به برگزاری کلاس «تکنیک­های موثر در نشریات دانشجویی» کرده است.   

>
:: برگزاری کارگاه آشنایی با نرم‌افزار xpert ::
 | تاریخ ارسال: 1395/12/6 | 

AWT IMAGE     نرم‌افزار آنالیز پراش پرتو ایکس یا xpert high score یکی از مفیدترین و مهم‌ترین نرم‌افزارهای استفاده شده در مهندسی مواد و برخی دیگر از رشته‌ها همچون شیمی، فیزیک، زیست‌شناسی و رشته‌های مهندسی دیگر است. انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی در نظر دارد، در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و آشنایی ایشان و آموزش کار با این نرم افزار کاربردی، اقدام به برگزاری این کارگاه آموزشی ‌نماید.

>
:: برگزاری کارگاه آموزشی "لینوکس پیشرفته" ::
 | تاریخ ارسال: 1395/12/6 | 

AWT IMAGE     سیستم‌عامل جزء ضروری‌ترین نرم‌افزارهای یک سیستم کامپیوتری است که خدماتی به برنامه‌های کاربردی و کاربر ارائه می‌دهد. لینوکس سیستم‌عاملی شبه یونیکسی است که بخش عمده‌ی آن سازگار با استاندارد پازیکس است. با توجه به ارتباط مستقیمی که این کارگاه با درس سیستم عامل در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر دارد؛ انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر اقدام به برگزاری کارگاه پیشرفته‌ی لینوکس نمود.

>
:: برگزاری دوره‌ی آموزشی "STACK- MEAN" ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/26 | 

AWT IMAGE     انجمن علمی دانشکده کامپیوتر به هدف ارتقای دانش برنامه‌نویسی دانشجو در زمینه‌ی توسعه‌ی وب و همچنین به منظور ایجاد مهارت جدید در دانشجو که سبب استخدام دانشجو در بازار کار خواهد‌شد، اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزشی "MEAN stack" خواهدنمود. این دوره آموزشی از تاریخ 4اسفندماه، روزهای چهارشنبه برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر مراجعه فرمایید.

>
:: برگزاری سمینار نیم‌روزه "اصول و تکنیک‌های سخنرانی متقاعد‌کننده" ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/26 | 

AWT IMAGE     در  سمینار "اصول و تکنیک‌های سخنرانی متقاعد‌کننده" می‌آموزیم چگونه می‌توان یک ارائه موثر داشت. آشنایی مخاطبین با اصول و تکنیک های یک سخنرانی و ارائه موثر به نحوی که سخنران بتواند مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار داده، آن ها را به مرحله "اقدام" برساند از اهداف این سمینار است. این سمینار 4اسفندماه برگزار خواهد شد. محمد اهدائی (هم اینک پژوهشگر ارشد و مدیر نوآوری و توسعه تجاری در پژوهشکده پارسا شریف) ارائه‌دهنده آن است.

>
:: مراسم بزرگداشت دانشمند هسته ای، شهید دکتر مجید شهریاری ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/26 | 

AWT IMAGE     این مراسم به منظور تجلیل از خدمات علمی این شهید بزرگوار و همچنین مروری بر حیات علمی ایشان در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی برگزار خواهد شد. به این منظور از جناب آقای دکتر فریدون عباسی (ریاست سابق سازمان انرژی اتمی) و دکتر رضا قلیپور (دانشجوی شهید گرانقدر) دعوت به عمل آورده‌ایم. این مراسم روز سه شنبه مورخ 3 اسفند ماه از ساعت 13 الی 16 برگزار خواهد شد.

>
:: برگزاری کارگاه "طرح اختلاط بتن " ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/25 | 

AWT IMAGE     استفاده از بتن با توجه به دارا بودن خواصی از جمله شکل خمیری قبل از گیرش، مقاومت خوب در برابر آتش‌سوزی، دسترسی آسان به مصالح و مقاومت فشاری خوب، با مقبولیت عمومی روبرو است. با توجه به اینکه این مباحث یکی از بخش‌های مهم در حوزه‌ی مهندسی عمران می‌باشد، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران، کارگاه یک روزه‌ی طرح اختلاط بتن را در روز چهارشنبه، مورخ 27 بهمن ماه برگزار می‌نماید.

>
:: بازدید از کارخانه‌ی سایپا ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/25 | 

AWT IMAGE     در راستای آشنایی با محیط صنعت و الگوگیری از واحد‌های صنعتی نمونه کشور و با هدف ارتقای هر چه بیشتر توان دانشجویان در کاربرد علوم فراگرفته شده در مسائل واقعی، انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد با تدارک سری بازدید‌های هدفمند، در رسیدن به این هدف سهیم باشد. در همین راستا انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع، تصمیم به بازدید از کارخانه‌ی سایپا گرفته است.     

>
:: برگزاری کارگـاه «مقاله و پایان‌نامه نویسی با نرم افزار لاتک» ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/25 | 

AWT IMAGE    انجمن علمی دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران برای افزایش دادن کیفیت تحقیقات و مقالات دانشجویان، اقدام به برگزاری کارگاه «مقاله و پایان­نامه نویسی با لاتک» کرده‌است. کارگاه فوق، روز­های سه­شنبه و چهارشنبه­، مورخ 26 و 27 بهمن ماه سال 1395، از ساعت 13 الی 17، برگزار خواهد شد. نرم­افزار لاتک، یکی از پرطرفدار­ترین نرم­افزار­های ایجاد متن در سطح جهانی می­باشد.

>
:: برگزاری سمینار BIM ::
 | تاریخ ارسال: 1395/11/25 | 

AWT IMAGE      سمینار BIM در روز سه شنبه، 26 بهمن ماه از ساعت 11:00 با حضور دکتر مقداد عطارزاده توسط انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی عمران برگزار خواهدشد. برگزاری سمینار آموزشی حاضر نیز جهدی است که هدف از آن، معرفی و تشریح فرآیندهای BIM، حوزه‌های اثرگذاری و کارکردی آن در صنعت ساختمان و فرصت‌های پیش روی پژوهشگران و متخصصان ایرانی در اعمال و اجرای آن است.

>
:: برگزاری سمینار تحلیل بازارکار مهندسی برق ::

AWT IMAGE     با توجه به اهمیت بررسی بازارکار در مهندسی برق و لزوم آگاهی دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته از این مسئله، انجمن علمی دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت با همکاری شرکت نیرا سیستم، سمیناری را در این راستا برگزار می‌کند.

>
:: برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی و کاربردی کروماتوگرافی گازی ::

AWT IMAGE      با توجه به کاربرد کروماتوگرافی گازی در علوم مختلف و به خصوص شیمی و نیاز دانشجویان به فراگیری این مهارت، انجمن علمی دانشکده شیمی، این دوره را در تاریخ 18 آذر برگزار خواهد کرد. لازم به ذکر است که کلاس تئوری افراد متقاضی روز 18 آذر و کلاس عملی آن، در گروه­‌های مختلف روز 20 آذر برگزار خواهد شد.

>
:: برگزاری اولین مسابقه ساخت کنتور کشور ::

AWT IMAGE     مسابقه ساخت کنتور برای اولین‌بار در کشور، در دانشگاه علم و صنعت با همکاری انجمن علمی مهندسی شیمی برگزار می‌گردد؛ که هدف آن ساخت ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین کنتور جهت محاسبه‌ی دقیق دبی عبوری سیال می‌باشد.

>
:: دوره آموزشی تربیت مشاور مبتنی بر ISO 9001:2015 ::
 | تاریخ ارسال: 1394/11/22 | 

AWT IMAGEدفتر مرکزی انجمن های علمی با همکاری بنیاد توسعه دانش صنعتی در 6 و 7 ام اسفند ماه اقدام به برگزاری نخستین همایش  16 ساعته تربیت مشاور مبتنی بر ISO 9001:2015 می نماید.

>
:: اولین همایش تخصصی آموزشی اندازه گیری هیدروکربنها (میترینگ) درصنایع نفت،گاز،پالایش وپتروشیمی ::
 | تاریخ ارسال: 1392/9/26 | 

AWT IMAGEانجمن علمی دانشکده مهندسی شیمی با همکاری دبیرخانه میترینگ برگزار می کند:

اولین همایش تخصصی آموزشی اندازه گیری هیدروکربنها (میترینگ) درصنایع نفت،

گاز،پالایش وپتروشیمی

...

>
:: فراخوان برگزاری کارگاه آموزش مقاله نویسی ::
 | تاریخ ارسال: 1392/9/26 | 
AWT IMAGEکارگاه آموزش مقاله نویسی توسط انجمن علمی بین رشته ای نانوفناوری در روز چهارشنبه مورخ 20/09/92 از ساعت 8:30 صبح الی 12 ظهر در دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد. برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به آزمایشگاه هتروسیکل واقع در طبقه اول دانشکده ی شیمی مراجعه فرمایید.
>
:: فراخوان تشکیل گروه های علمی دانشجویی ::
 | تاریخ ارسال: 1392/9/24 | 
AWT IMAGEانجمن علمی با همکاری اساتید دانشکده برگزار می­کند :

با هماهنگی­های انجام شده با اساتید دانشکده در گرایش­های مختلف ، انجمن علمی دانشکده مکانیک گروه­های علمی دانشجویی را تحت سرپررستی اساتید تشکیل می­دهد ...

>
:: کلاس نرم افزار catia ::
 | تاریخ ارسال: 1392/8/15 | 

AWT IMAGEانجمن علمی مکانیک کلاس نرم افزار catia برگزار می نماید :

کلاس نرم افزار catia را ازتاریخ 25 آبان ماه به مدت 30 ساعت

 روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته ساعت 17 الی 19

...

>
برای مشاهده کل مطالب بخش برنامه های در دست اجرا اینجا را کلیک کنید.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .