انجمن علمی دانشجویی- مهندسی کامپیوتر
برگزاری چهارمین کنفرانس ملی پایتون ایران

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۱۷ | 

زبان برنامه‌نویسی پایتون یکی از پرکاربردترین و قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی جهان است که از جایگاه ویژه‌ای در علوم روز، از پزشــکی تا فضــانوردی و علوم رایانه برخوردار بوده، روزبه‌روز به محبوبیت و توانایی‌هایش افزوده‌شــده و در زمینه‌های جدیدی مورد استفاده و بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


 پس از بیش از پنج ســـال تلاش در راسـتای برگزاری فراهمایی پایتون در ایران با پیگیری جمعی از علاقه‌مندان، در سـال 1392 و با هماهنگی با سـازمان جهانی پایتون اولین فراهمایی پایتون در سطح ملی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد و ازآن‌پس هرسال این همایش در همین دانشگاه برگزار می‌گردد.

از جمله اهداف برگزاری کنفرانس می‌توان به موارد روبه‌رو اشاره نمود: ۱. معرفی زبان قدرتمند پایتون و فناوری‌های مرتبط  ۲. آگاه‌سازی جامعه از حق خود برای بهره‌گرفتن از پایتون ۳. معرفی فناوری‌های نوین مرتبط  ۴. دعوت از علاقه‌مندان جهت ارسال مقاله  ۵. دعوت از متخصصین جهت ارائه‌ی مطالب ۶. ایجاد بستری مناسب برای آشنایی علاقه‌مندان و متختصصین این حوزه ۷. ارتباط صنعت و دانشگاه

با توجه به اهداف برگزاری کنفرانس پایکان امسال نیز همانند سال‌های گذشته انجمن علمی دانشکده‌ی کامپیوتر اقدام به برگزاری چهارمین کنفرانس ملی پایتون ایران در روز جمعه مورخ 29 بهمن 1395 نمود. این همایش با استقبال بالایی از جامعه‌ی کاربری پایتون ایران و از تمام شهرهای کشور رو به رو گردید.

0

AWT IMAGE

0

AWT IMAGE

0

نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی دانشجویی:
http://rds.iust.ac.ir/find.php?item=62.7838.49170.fa
برگشت به اصل مطلب